V sobotu, 9. novembra, odohrali žiaci ŠK ZEMPLÍN svoje ligové zápasy na pôde Tatrana Prešov.

Mladší žiaci: Tatran Prešov „A“ : ŠK ZEMPLÍN Trebišov 31:29 (13:11)
ZOSTAVA: Jenčík Oliver; Balejčík Peter; Mojsej Alex 5; Karvaš Šimon 15; Ivan Peter 5; Bobrík Samuel; Kmec Jakub; Petričko Samuel 4; Miňo Vladimír; Božok Nicolas; Popaďák Eduard; Rohaľ Oliver; Racek Patrik.
Tréner družstva: Petra Ujhelyová
Vedúci družstva: Marián Ujhely

Mladší žiaci: Tatran Prešov „B“ : ŠK ZEMPLÍN Trebišov 9:23 (6:9)
ZOSTAVA: Jenčík Oliver 1; Balejčík Peter; Mojsej Alex 6; Karvaš Šimon 7; Ivan Peter 1; Bobrík Samuel 1; Kmec Jakub; Petričko Samuel 7; Miňo Vladimír; Božok Nicolas; Popaďák Eduard; Rohaľ Oliver; Racek Patrik.
Tréner družstva: Petra Ujhelyová
Vedúci družstva: Marián Ujhely

Zápas mladších žiakov medzi ŠK ZEMPLÍN a Tatran Prešov A bol predvedením vyrovnanej hry a bojovnosti chlapcov oboch družstiev. Tento zápas pozitívne ohodnotili všetci prítomný, ako najkvalitnejší zápas v kategórii. Nakoniec sa podarilo Prešovčanom strhnúť víťazstvo na svolu stranu , ale našim „Malým“ chlapcom blahoželáme k perfektnej hre a ďakujeme za ich bojovnosť až do konca.
V zápase s mužstvom Tatran Prešov „B“, naši chlapci potvrdili svoju vekovú prevahu a suverénnym spôsobom zvíťazili.

 

Starší žiaci: Tatran Prešov „A“ : ŠK ZEMPLÍN Trebišov 39:9 (22:3)
ZOSTAVA: Ďurka Peter; Mojsej Alex; Smržík Tomáš 6; Breda Ondrej; Ivan Peter; Petričko Samuel; Miňo Vladimír; Karvaš Matej 2; Karvaš Šimon 1.
Tréner družstva: Marián Ujhely
Vedúci družstva: Petra Ujhelyová

Starší žiaci: Tatran Prešov „B“ : ŠK ZEMPLÍN Trebišov 28:12 (14:5)
ZOSTAVA: Ďurka Peter 2; Mojsej Alex; Smržík Tomáš 4; Breda Ondrej 1; Ivan Peter; Petričko; Samuel; Miňo Vladimír; Karvaš Matej 5; Karvaš Šimon.
Tréner družstva: Marián Ujhely
Vedúci družstva: Petra Ujhelyová

V prvom zápasoch starších žiakov s A mužstvom Tatrana, mali jasnú prevahu hráči Prešova. Napriek vekovej aj fyzickej prevahe je potrebné uviesť, že naši hráči sa snažili dokonca a podarilo sa im niekoľko pekných herných kombinácií. V druhom zápase sa scenár zopakoval rovnako ako pri prvom zápase. Našim hlavným problémom je nedostatok hráčov v tejto vekovej kategórii. Napriek je tomu je obdivuhodné, čo všetko naši hráči zvládnu, vďaka výbornej práci trénerov.

Na záver chceme vyzdvihnúť veľmi kultivované povzbudzovanie fanúšikov, prevažne rodičov, obidvoch mužstviev. Takto si predstavujeme povzbudzovanie v žiackych kategóriách.