V sobotu, 30. novembra, odohrali žiaci ŠK ZEMPLÍN domáce ligové zápasy so súperom zo Slavoja.

Mladší žiaci: ŠK ZEMPLÍN Trebišov : HK Slavoj Trebišov 38:15 (20:6)
ZOSTAVA: Jenčík Oliver; Balejčík Peter; Mojsej Alex 13; Karvaš Šimon 16; Ivan Peter 5; Bobrík Samuel; Petričko Samuel 3; Miňo Vladimír; Kríž Michal; Sojka Matej; Božok Nicolas; Popaďák Eduard; Rohaľ Oliver; Racek Patrik 1.
Tréner družstva: Petra Ujhelyová
Vedúci družstva: Marián Ujhely

Hodnotenie zápasu trénerkou Petrou Ujhelyovou: „Teší ma ďalšie víťazstvo mladších žiakov. Na začiatku zápasu sme vychádzali z agresívnej vysunutej obrany, ktorá nám fungovala a hneď v úvode sme súperovi odskočili. Vzhľadom na získaný náskok som sa snažila zapojiť do hry aj hráčov z prípravky. Vďaka tomu nám súper dal viac gólov, ako som očakávala. No viac ako skóre ma teší, že aj títo chlapci dostali príležitosť získať herné skúsenosti.“

 

Starší žiaci: ŠK ZEMPLÍN Trebišov : HK Slavoj Trebišov 19:25 (9:14)

ZOSTAVA: Ďurka Peter 3; Mojsej Alex; Smržík Tomáš 4; Breda Ondrej 1; Ivan Peter; Petričko Samuel 1; Miňo Vladimír; Karvaš Matej 6; Karvaš Šimon 4.
Tréner družstva: Marián Ujhely
Vedúci družstva: Petra Ujhelyová

Hodnotenie zápasu trénerom Mariánom Ujhelym: „Chcem chlapcov pochváliť, že dnes divákom ukázali krásne hádzanárske divadlo. Vzhľadom na to, že v družstve starších žiakov som nútený nasadzovať hráčov z kategórie mladších žiakov, to bol opäť nerovný zápas. Hráči Slavoja boli niekedy aj o dve hlavy vyšší. Naši chlapci sa nezľakli, a predviedli nádherné akcie. Musím spomenúť aj bojovnosť a nasadenie, za ktoré im chcem paďakovať. Myslím, že ak by sme využili všetky vyložené šance, výsledok by bol omnoho lepší. Obe družstvá sa posúvajú výkonnostne dopredu.“

Na záver chceme poďakovať obom trénerom za ich prácu. Naši chlapci predviedli modernú hádzanú doplnenú o kreativitu, ktorá pohladila dušu každého fanúšika hádzanej. Veľké ďakujem patrí aj rodičom za ich neustále a neutíchajúce povzbudovanie, ktoré hráčov povzbudzuje k ešte lepším výkonom.