V nedeľu, 22.8.2021 sa v Trebišove uskutočnil 5. ročník už tradičnej akcie Spoznaj Trebišov Behom – Charity Run 2021. My sme si túto akciu nenechali ujsť a s našou dievčenskou zložkou sme prišli podporiť túto nielen športovú ale aj charitatívnu akciu. Na tejto akcii nejde o víťazstvá, niekedy ide o prekonanie samého seba. Naše dievčatá ukázali pravého športového ducha a všetky do jednej zvládli celú 3km (V skutočnosti 3,8 km) trať. 
Súčasťou tejto akcie bolo aj OCEŇOVANIE ŽIAKOV ZŠ A ŠTUDENTOV SŠ MESTOM TREBIŠOV, kde boli naši starší žiaci ocenení za 2. miesto na Majstrovstvách Slovenska
 
No a ako to dopadlo?
  • Trať sme dokončili všetci
  • Mali sme z toho fantastický pocit
  • Naša VIKTÓRIA CABADOVÁ sa umiestnila na nádhernom 2. mieste v kategórii ŽIEN v behu na 3 km.
  • Náš klub skončil na 3. mieste v kategórii NAJ TÍM
No a nakoniec? 
Sme hrdí na naše deti, na ich rodičov. Milujeme ŠPORT, milujeme HÁDZANÚ.👏👏👏❤❤❤🎺🎺🎺