Dievčatá odštartovali novú sezónu v klube ŠK ZEMPLÍN Trebišov. V Košiciach prevalcovali domáce dievčatá. Domov prieniesli plný počet bodov a množstvo pozitívnej energie. Viac info nižšie.

Krajské majstrovstvá starších žiačok, 1. kolo

ŠŠK Bernolákova 16 Košice – ŠK ZEMPLÍN Trebišov 12:29

Postrehy z lavičky:V zápase sa odzrkadlil poctivý prístup našich dievčat v náročnej letnej príprave. Od prvej minúty sa prezentovali sústredenou hrou, čomu zodpovedá aj konečné skóre. Z dievčat vyžarovala veľká chuť po víťazstve, čo je základom každého športového úspechu. Po zápase bola v tíme výborná nálada a už teraz sa tešíme na ďalšie kolo.

Krajské majstrovstvá mladších žiačok, 1. kolo

ŠŠK Bernolákova 16 Košice – ŠK ZEMPLÍN Trebišov „A“ 2:31

Postrehy z lavičky: Lepší vstup do ligovej sezóny sme si ani nemohli priať. Dievčatá do zápasu vstúpili sebavedomo a náš výkon neustále gradoval. Dôkazom toho je fakt, že každá naša hráčka dala v zápase aspoň jeden gól a v druhom polčase sme dokonca ani raz neinkasovali, čo je skvelou vizitkou našej brankárky a obrany. Radosť po vyhratom zápase je pre nás najlepšou motiváciou do ďalších kôl.

ŠŠK Bernolákova 16 Košice – ŠK ZEMPLÍN Trebišov „B“ 5:23

Postrehy z lavičky: Výsledok nášho prvého ligového zápasu nás teší. Dievčatá hrali s ľahkosťou a radovali sa z každého streleného gólu. Nadviazali sme na výborné výkony, ktoré sme predvádzali v letných prípravných zápasoch. Sme veľmi radi, že práve náš zápas ukončil bezchybný vstup klubu ŠK Zemplín Trebišov do súťaže žiačok.