Tak to bol zážitok. Pravdepodobne takáto myšlienka sa preháňala hlavou každého fanúšika hádzanej po sobotňajších zápasoch v Sečovciach. V prvom zápase nastúpili mladší dorastenci proti Považskej Bystrici. Po sľubnom prvom polčase prišla herná kríza a pravdepodobne daň vzhľadom na vekové zloženie mužstva. Napriek prehratému zápasu chlapcom držíme prsty a veríme, že ich práca ako aj práca trénerov bude odmenená víťazstvami.
V druhom zápase nastúpili starší dorastenci. V predchádzajúcom zápase, podobne ako mladší dorastenci utrpeli škaredú prehru v Prešove. Fanúšikom chceli ukázať, že to bolo len zakopnutie. Zápas bol dramatický až do samého konca. Počas celého zápasu sa na súpera doťahovali. Chlapci sa, napriek nepriaznivému stavu, nevzdali, odovzdali na palubovke všetko. Veľkou oporou im boli diváci, ktorí ich neustále tlačili povzbudzovaním dopredu. Dnes nechali v hale svoje srdiečko nielen hráči ale aj diváci. Musíme pochváliť aj realizačný tím trénera a vedúcu družstva, že pomohli chlapcom k víťazstvu.
Hráčom, trénerom, vedúcim družstiev a fanúšikom ďakujeme za nádhernú oslavu hádzanej.

1. liga mladší dorastenci, 7. kolo

Slavoj – ZEMPLÍN Trebišov : MŠK Považská Bystrica 24:29 (16:13)

Zostava Trebišova: Štefan Kríž, Samuel Bobrík, Peter Ďurka, Tomáš Smržik [3], Šimon Karvaš [7], Peter Ivan, Viliam Vlasatý, Samuel Petričko [4], Roland Úporský, Patrik Racek, Oliver Lejba [2], Benjamín Gagyi [2], Oliver Kocák, Matej Karvaš [6]

Postrehy z lavičky: Dnešný zápas mal dva rozdielne polčasy. V prvom polčase chlapci plnili taktické pokyny, ktoré sme si povedali pred zápasom. V útoku sme sa dokázali ľahko presadiť a preto polčasový stav bol pre nás priaznivý. Bohužiaľ v druhom polčase, pri našom vedení 19:15, sme začali zahadzovať čisté šance a kopili sa technické chyby. Dostali sme sa pod tlak, s ktorým sme sa do konca zápasu nedokázali vyrovnať. Po zápase bolo v šatni cítiť veľké sklamanie. Napriek tomu cítime v mužstve silu a veľký potenciál. Musíme sa poučiť a poctivo pracovať s týmto mladučkým družstvom ďalej.

1. liga starší dorastenci, 7. kolo

Slavoj – ZEMPLÍN Trebišov : MŠK Považská Bystrica 29:28 (15:16)

Zostava Trebišova: Peter Ceľuch, Erik Andrejko, Adam Antolík [6], Lukáš Torkos [3], Dávid Toropila [5], Julián Frederik Peter [1], Patrik Szathmary [4], René Demjan, Samuel Nemet, Michal Bortňák, Samuel Handra [5], Kristián Beľuš, Stanislav Serbin [5]

Postrehy z lavičky: K dnešnému zápasu sme pristúpili s rešpektom, oslabení o dvoch hráčov základnej zostavy. Očakávali sme nepríjemného a vyrovnaného súpera. Priebeh zápasu to potvrdil. Hráči súpera boli individuálne na vysokej úrovni a hrali rýchlu hádzanú. Nám vstup do zápasu nevyšiel ideálne. Nevyužili sme niekoľko šancí a súper nám odskočil. Celý zápas sme doťahovali trpezlivo gól za gólom, čo sa nám podarilo hlavne vďaka disciplinovanej a počas zápasu sa stále zlepšujúcej obrane. Ďakujeme chlapcom za kolektívny výkon a divákom, že nám vytvorili búrlivú a prajnú atmosféru, súperovi za výborný zápas. Želáme si, aby takýchto zápasov bolo čo najviac.