V piatok, 25.2.2022 sme odohrali 1. kolo (reštart) KM dievčat

Staršie žiačky: ŠK ZEMPLÍN Trebišov – ŠŠK SLŠ Prešov 19:18

Hodnotenie trénera: Ako je v tejto sezóne zvykom, zápas s Prešovom bol opäť vyrovnaný až do konca. O to cennejšia je táto výhra. Dievčatá sa opäť výborne vysporiadali s tlakom v závere a nedovolili súperkám vyrovnať stav. Za svoj dnešný výkon si zaslúžia veľkú pochvalu, pretože vyhrať tak tesný zápas je náročné ako fyzicky, tak aj psychicky.

Mladšie žiačky: ŠK ZEMPLÍN Trebišov „A“ – ŠŠK SLŠ Prešov 10:14

Hodnotenie trénera: Musím priznať, že z dnešného zápasu som trochu sklamaný. Predovšetkým v útoku sme dnes nepredviedli to, na čo máme. V našej hre mi chýbala jednoduchosť riešenia situácií a túžba po víťazstve. Istú mieru spokojnosti však môžem vyjadriť v hodnotení našej obrany. Pevne verím, že v nasledujúcom zápase sa dievčatá viac uvoľnia a ukážu, že dnes len nemali svoj deň.

Mladšie žiačky: ŠK ZEMPLÍN Trebišov „B“ – ŠŠK SLŠ Prešov 6:17

Hodnotenie trénera: Aj keď sme dnes prehrali, môžeme povedať, že naša hra sa stále zlepšuje. Konečne môžeme naplno trénovať a na dievčatách to je vidieť. Stále sa učíme, no ideme dobrým smerom. V zápase dostala príležitosť každá hráčka, čo je pre nás najdôležitejšie. Súperkám blahoželáme a tešíme sa na náš najbližší zápas proti Iuvente Michalovce.