V nedeľu, 27.2.2022 sme odohrali 3. kolo (reštart) KM dievčat

Staršie žiačky

ŠK ZEMPLÍN Trebišov – Iuventa Michalovce 21:21

Hodnotenie trénera: Po piatkovej jednogólovej výhre nad Prešovom sme dnes opäť odohrali mimoriadne vyrovnaný zápas proti silnému súperovi. Skóre sa prelievalo raz na jednu, raz na druhú stranu a počas celého zápasu nebol rozdiel vyšší ako dva góly. Z tohto hľadiska berieme remízu ako spravodlivý výsledok. Pre nás je však veľmi cenná, veď pred troma týždňami sme s týmto tímom Iuventy prehrali o osem gólov. Tento výkonnostný posun našich dievčat je odzrkadlením ich práce na tréningoch a chuti stále sa zlepšovať. Sú skvelá partia a navzájom sa posúvajú k lepším výkonom. Tak nech im to vydrží.

Mladšie žiačky:

ŠK Zemplín Trebišov „A“ – Iuventa Michalovce „A“ 11:12

ŠK Zemplín Trebišov „A“ – Iuventa Michalovce „B“ 19:12

Hodnotenie trénera: V porovnaní s minulým kolom sme dnes hrali podstatne lepšie. V zápase proti „áčku“ sa nám nevydaril záver. Je to škoda, pretože za svoj výkon by si dievčatá zaslúžili aspoň remízu. Na zásluhy sa však v športe nehrá. Bola to už naša niekoľká prehra o gól v tomto mesiaci, čo je pre dievčatá určite frustrujúce. Treba sa z toho poučiť a zabojovať o to, aby sa v ďalších vyrovnaných zápasoch konečne preklopilo šťastie na našu stranu.

ŠK Zemplín Trebišov „B“ – Iuventa Michalovce „A“ 7:13

ŠK Zemplín Trebišov „B“ – Iuventa Michalovce „B“ 6:9

Hodnotenie trénera: S výkonom dievčat som spokojná. V oboch zápasoch sme hrali vyrovnanú hru proti šikovným súperkám. Škoda, že sme mali smolu v zakončení. V obrane sme vysunutým bránením získavali lopty a podarilo sa nám potrápiť aj Michalovské „áčko“, no na body to nestačilo. Napriek tomu môžu byť dievčatá spokojné. Ich víťazstvá bezpochyby prídu.