V sobotu, 5.3.2022 sme odohrali 2. kolo (reštart) KM chlapcov

Starší žiaci

HK Košice – ŠK ZEMPLÍN Trebišov 12:25

Hodnotenie trénera: Po nekonečnej dobe čakania  na majstrovský zápas sme sa konečne dočkali.  Zápas celkovo hodnotím pozitívne. Chlapcov chcem pochváliť za hru v obrane, kde sme dostali len 12 gólov za celý zápas. Chlapci si s chuti zahrali, príležitosť dostali všetci hráči.

Mladší žiaci:

HK Košice – ŠK ZEMPLÍN Trebišov ‚A‘  20:16

Hráči: Geletka 10, Berecin 6, Lipút, Macko, Vaľovský, Jakubec, Jenčik. Halgáš, Vrážel

Hodnotenie trénera: Po dlhej odmlke zápasov sme boli radi že môžeme opäť hrať. Na zápas sme vycestovali kvôli zraneniam a absenciám hráčov v menšom počte, ale tým viac oceňujem bojovnosť zvyšných hráčov, ktorú ukázali na palubovke. Prvý zápas po dlhej pauze hodnotím kladne  aj keď u chlapcov sa prejavila značná nervozita a po plynutí zápasu aj únava.  V útoku nám chýbalo trošku šťastia, keďže z veľa streleckých príležitostí sme trafili konštrukciu bránky. V obrannej fáze hry chlapci bojovali a snažili sa získať každú loptu. Aj napriek prehre musím pochváliť chlapcov sa dobrý a bojovný výkon.

HK Košice – ŠK ZEMPLÍN Trebišov ‚B‘  17:14

Hodnotenie trénera: Po veľmi dlhej prestávke sme konečne odohrali ďalší ligový zápas. Na začiatku sme viedli o dva góly, ale potom sa súper zmobilizoval, a obrátil priebeh zápasu. Teší ma, že sme súpera dotiahli ale v závere sme nedokázali otočiť výsledok. Som spokojná s herným prejavom hráčov ale chýbajú nám skúsenosti. Trápime sa ešte s koncovkou, ale v ich veku je to pochopiteľné. Budeme ďalej pracovať na hernom systéme a v hre jeden na jedného. Som presvedčená, že každým zápasom sa budeme zlepšovať.