V sobotu, 12.3.2022 sme odohrali 5. kolo (reštart) KM dievčat

Staršie žiačky

ŠK ZEMPLÍN Trebišov – MŠK Vranov 34:14

Hodnotenie trénera: V dnešnom zápase predviedli naše dievčatá suverénny výkon. Od začiatku zápasu jasne dominovali a nepoľavili, ani keď už bolo o ich výhre rozhodnuté. Bolo vidieť, že sa hádzanou bavia a presne to od nich aj chceme. Ich výkony sa každým zápasom zlepšujú a tým im rastie aj sebavedomie. V zápase dostali priestor všetky hráčky a môžem povedať, že svoje miesto si zastali. Pevne verím, že výkon sa páčil aj divákom a v ďalších zápasoch nás opäť prídu podporiť.

Mladšie žiačky:

ŠK Zemplín Trebišov „A“ – MŠK Vranov 13:10

Hodnotenie trénera: Dnešný výkon hodnotím pozitívne. Bol to vyrovnaný zápas, v ktorom padlo málo gólov. Naše dievčatá dobre bránili, vďaka čomu aj vyhrali. Ešte viac ako výsledok ma však teší predvedený výkon. V našej hre bola zdravá agresivita a chuť pobiť sa o výsledok. Veľmi nám pomáha, že sa konečne hrá liga, pretože v zápasoch sa dievčatá najviac naučia. Ideme dobrým smerom, no stále sme len na začiatku našej práce.

ŠK Zemplín Trebišov „B“ – MŠK Vranov 9:18

Hodnotenie trénera: Výsledok zápasu nemusíme hodnotiť, aj keď víťazstvo by dievčatá určite potešilo. Škoda našich nepremenených šancí. Dôležité však je, že od posledného zápasu sme sa opäť výkonnostne posunuli. Obzvlášť ma teší posun v hre jeden na jedného a v obrane. Dievčatá sú súťaživé a hádzanú hrajú rady. Tešíme sa na ďalšie zápasy a tréningy.