1. liga mladší dorastenci, 8. kolo, 13.3.2022

ŠKP Bratislava : Slavoj – ZEMPLÍN Trebišov 20:24 (7:10)

Zostava Trebišova: Štefan Kríž, Samuel Bobrík, Peter Ďurka, Jakub Iľko, Tomáš Smržik [4], Šimon Karvaš [1], Peter Ivan [1], Viliam Vlasatý, Jakub Tkáč, Samuel Petričko, Bruno Lechan, Oliver Lejba [7], Benjamín Gagyi [2], Oliver Kocák, Matej Karvaš [4], Damián Vernus [5]

Postrehy z lavičky: Nedeľný zápas v Bratislave bola dohrávka z jesenného kola. Čakal nás súper, s ktorým sme na jeseň zápas neodohrali, a ktorého postavenie v tabuľke predpovedalo ďalší veľmi náročný zápas. Začiatok zápasu sľuboval vyrovnaný priebeh. V 10. minúte prvého polčasu sme sa prvýkrát dostali dovedenia. V 12. minúte sme domácim odskočili na rozdiel dvoch gólov. Tento náskok sme už nestratili a polčas skončil z pohľadu domácich 7:10. V druhom polčase sme si postupne vybudovali miestami až 7 gólový náskok. Koniec zápasu sa z nášho pohľadu mierne zdramatizoval. V priebehu 55. a 56. minúty boli vylúčení traja naši hráči, minimálne v jednom prípade to bolo diskutabilné vylúčenie. Chlapci sa touto ťažkou situáciou nenechali zlomiť a dotiahli zápas do víťazného konca. Musím vyzdvihnúť bojovnosť a nasadenie hráčov v obrane a umnú hru v útoku. Fantastický výkon podal hosťujúci brankár Bruno Lechan z Martina. Z tohto ťažkého víkendu si odnášame 4 body, čo nás nesmierne teší a určite nás to nakopne ešte viac do ďalšej práce.

1. liga starší dorastenci, 8. kolo, 13.3.2022

ŠKP Bratislava : Slavoj – ZEMPLÍN Trebišov 30:30 (15:13)

Zostava Trebišova: Peter Ceľuch, Erik Andrejko, Damián Vernus, Benjamín Gagyi, Adam Antolík [9], Alex Zorvan [7], Julián Frederik Peter [1], Patrik Szathmary [2], Samuel Nemet, Samuel Handra [3], Kristián Beľuš, Ervín Karvaš [4], Stanislav Serbin [4]

Postrehy z lavičky: Získali sme cenný bod u súpera,ktorý doteraz zaznamenal len jedinú prehru a ktorý má vo svojích radoch viacerých mládežníckych reprezentantov. Mal by som byť spokojný a šťastný, no nie som. Chlapci nepodali dobrý výkon, chýbalo nasadenie, bojovnosť a srdiečko od začiatku do konca. Zápas sa nehrá naplno len posledných 10 minút, lebo keby áno, tak asi vyhráme o osem gólov a ideme domov spokojní a šťastní.