V stredu, 23.3.2022 sme odohrali 7. kolo (reštart) KM dievčat

Staršie žiačky

ŠK ZEMPLÍN Trebišov – FHT Košice 41:12 (20:6)

Hodnotenie trénera: Tak ako v minulom kole, aj dnes dievčatá jasne dominovali. V úvode sme sa síce trochu hľadali, no náš výkon sa postupom zápasu zlepšoval. Dievčatám nemám čo vytknúť. Som rád, že sme nastrieľali toľko gólov, pretože sa chceme prezentovať útočnou hrou. Teraz je našim cieľom dobre sa pripraviť na ďalšie kolo, v ktorom nás čaká silná Iuventa. Do Michaloviec pôjdeme sebavedomo s odhodlaním pobiť sa o dva body.

Mladšie žiačky:

ŠK Zemplín Trebišov „A“ – MŠK Vranov 15:21 (6:11)

Hodnotenie trénera: Táto prehra nás veľmi mrzí. Opäť sa nám nepodarilo ubrániť jednu hráčku, ktorá dala takmer všetky góly súpera. Práve v obrane vidím hlavný dôvod dnešného neúspechu. Aby som však nebol príliš negatívny, musím povedať, že v našej hre boli aj dobré úseky. Hlavne v útočnej hre jeden na jedného vidím u dievčat posuny. Tento zápas treba rýchlo hodiť za hlavu a pokračovať v práci.

ŠK Zemplín Trebišov „B“ – MŠK Vranov 12:27 (7:12)

Hodnotenie trénera: Naše dievčatá chcem za dnešný výkon pochváliť. Prehrali sme síce vysokým rozdielom, no predvedená hra bola výborná. V obrane sa mi páčila naša pohyblivosť a agresivita. V útoku sa nám darilo obchádzať súperky, no nepremenili sme veľa čistých šancí. To nás stálo lepší výsledok.