V sobotu, 9.4.2022 sme odohrali 9. kolo (reštart) KM dievčat

Staršie žiačky 

ŠK ZEMPLÍN Trebišov : ŠŠK Bernoláková 16 Košice 46:7

Zostava a góly: Alexandra Kozáková, Vivien Gergeľová (4), Janka Starigazdová (3), Kiara Vysokajová (3), Karin Varanaiová (3), Nela Antolíková (8),  Yelyzaveta Kolesnykova (9), Vanda Suchá (4), Mariia Tutova (8), Ružena Zoššáková (4), Eliška Duplinská

Hodnotenie trénera: Dnešný zápas bol od začiatku do konca jasne v našej réžii. Dievčatá ukázali svoju kvalitu a z chuti si zastrieľali. Ďakujem im za prístup k zápasu, pretože niekedy je v takýchto zápasoch náročné hľadať motiváciu. Verím, že nám naša forma vydrží a na blížiacom sa turnaji v Prahe budeme pokračovať v dobrých výsledkoch.

Mladšie žiačky 

ŠK ZEMPLÍN Trebišov „A“ : ŠŠK Bernoláková 16 Košice 41:2

Zostava a góly: Rebeka Garanská, Michaela Nitraiová (8), Soňa Burdová (2), Simona Maňková (3), Nela Princíková (1), Nikol Borňáková (4), Nina Hatalovská, Zdenka Krokusová (2), Ksenia Kompanets (6), Alžbeta Palenčíková (1), Žofia Szathmáryová (8), Laura Handurová (4), Viktória Babiaková, Marianna Pustaiová, Alona Koniaieva (2), Sofia Gazdagová

Hodnotenie trénera: Teší ma, že sme dnes zvíťazili tak vysokým rozdielom, pretože dievčatám to zdvihne sebavedomie a motiváciu do dalších zápasov. O priebehu zápasu nemám čo povedať, výsledok hovorí o všetkom. Boli sme jasne lepší v každej hernej činnosti. Dievčatá stále napredujú vďaka ich zodpovednému prístupu na tréningoch.

ŠK ZEMPLÍN Trebišov „B“ : ŠŠK Bernoláková 16 Košice 22:4

Zostava a góly: Kristína Kočiová, Amália Antolíková, Alžbeta Naďová (3), Laura Geletková (2), Tamara Varanaiová (2), Natália Greculová, Kristína Kováčová (2), Alexandra Torkošová, Jana Knežová, Lívia Zuščáková (5), Viktória Naďová (5), Nela Hvozdíková, Laura Závodná, Simona Maďarová, Natália Domoradová (3)

Hodnotenie trénera: Ďalší výborný výkon našich dievčat, tentokrát už aj s víťazným koncom. Po minulotýždňovej remíze v Michalovciach je to náš druhý zápas za sebou, v ktorom sme bodovali. Dievčatá si radosť z výhry zaslúžia. Takéto zápasy slúžia ako skvelá motivácia do ďalšej práce.