Výsledky 3. kola 1. dorasteneckej ligy dievčat

Mladšie dorastenky

HC DAC Dunajská streda – ŠK Zemplín Trebišov 41:15

Zostava a góly: Kozáková, Zoššáková, Krytska (1), Vysokajová (1), Vilková, Tutova (1), Jendžejovská (4), Gazdagová, Kolesnykova (5), Danková, Varanaiová (1), Gergeľová (1), Minďarová (1)

Hodnotenie trénera: Výsledok dnešného zápasu hovorí za všetko. Z hľadiska výkonnosti je Dunajská streda na vyššom stupni, no napriek tomu boli v našej hre aj pozitívne momenty. Oproti minulému týždňu sme jednoznačne zlepšili prístup a aj útočnú hru, no na tak silného súpera to dnes nemohlo stačiť. Nerobíme z toho drámu, dievčatá zbierajú skúsenosti a len vďaka podobne náročným zápasom sa môžu zlepšovať.

Staršie dorastenky

HC DAC Dunajská streda – ŠK Zemplín Trebišov 29:24 

Zostava a góly: Krytska, Mikhieieva (5), Poimanova (3), Poľáková, Jendžejovská, Petrovska (2), Chepyk ( 8 ), Petrová, Hudacká, Košťálová, Otroshchenko, Dušková (6), Kolesnykova

Hodnotenie trénera: Klobúk dole pred výkonom našich dievčat. Počas celého zápasu sme boli silným Dunajskostredčankám viac než vyrovnaným súperom, no smolné momenty zo záveru zápasu nás stáli body. Všetky hráčky odovzdali maximum a skvelo plnili svoje úlohy. Ceníme si to o to viac, že v tejto zostave sme odohrali ešte len tretí zápas. Pomaly sa spoznávame, no už teraz som presvedčený o tom, že aj tie najlepšie tímy z ligy budú mať proti nám veľké problémy.