Mestskú športovú halu v Trebišove dnes rozžiaril turnaj dievčat v minihádzanej, ktorý organizoval náš klub v spolupráci s mestom Trebišov a Centrom voľného času v Trebišove. Naše dievčatá sa na ňom predstavili až v štyroch družstvách, ktoré obsadili jedenáste, deviate, štvrté a druhé miesto. Priebeh turnaja zabezpečovali tréneri všetkých dievčenských družstiev nášho klubu, v čom im pomáhali aj naše dorastenky a žiačky, ktorým sa týmto chceme poďakovať. Za vytvorenie skvelej atmosféry vďačíme aj rodičom, bez ktorých by sa tento turnaj nemohol uskutočniť. Vďaka patrí aj dievčatám a trénerom z Michaloviec, Košíc, Vranova nad Topľou a Prešova, ktorí sa turnaja zúčastnili. Dúfame, že sa im u nás páčilo a tešíme sa na ďalšie stretnutia. No a na záver – všetky dievčatá hrali tak dobre a boli tak poslušné, že ceny a sladké odmeny im prišiel odovzdať sám sv. Mikuláš so svojimi pomocníkmi anjelom a čertom! Všetkým zúčastneným ešte raz ďakujeme a prajeme krásne prežitie blížiacich sa sviatkov.
Konečné poradie družstiev:
1. Miesto – Iuventa Michalovce A
2. Miesto – ŠK Zemplín Trebišov A
3. Miesto – ŠŠK Prešov A
4. Miesto – ŠK Zemplín Trebišov B
5. Miesto – MŠK Vranov nad Topľou
6. Miesto – ŠŠK Prešov B
7. Miesto – FHT Košice
8. Miesto – Iuventa Michalovce B
9. Miesto – ŠK Zemplín Trebišov D
10. Miesto – Iuventa Michalovce C
11. Miesto – ŠK Zemplín Trebišov C
12. Miesto – Iuventa Michalovce D